Skorzystaj z kalkulatora napraw wybranych urządzeń:


Wynik brutto PLN:

Niniejszy kalkulator służy do określenia orientacyjnej kwoty brutto za naprawę, nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa.

 

WAŻNE! W punkcie wymiana obudowy podajemy orientacyjny koszt odnowy obudowy. W przypadku smartfonów, w których obudowa jest zintegrowana z ekranem dotykowym lub całym wyświetlaczem, cena zawiera również koszt wymiany tego elementu – dlatego może być wysoka. Nie jest to błąd kalkulatora.

 

Z uwagi na fakt, że każdy przypadek jest indywidualny rzeczywisty koszt naprawy zależy od diagnozy technicznej wykonanej już na miejscu w serwisie.

W przypadku obsługi przez Autoryzowane Punkty Serwisowe (APS'y), współpracujące z CTDI w największych miastach Polski, podane ceny mogą zostać powiększone o koszty operacyjne Punktu. APS'y są samodzielnymi jednostkami biznesowymi i CTDI nie wpływa na ich politykę cenową.


Zapoznaj się z orientacyjnym cennikiem naszych napraw:


Poniższe ceny dotyczą wybranych usług naprawy odpłatnej dla Klientów indywidualnych.

WAŻNE! Poniższy cennik nie dotyczy urządzeń marki HTC. W przypadku tego Producenta ceny są  kalkulowane indywidualnie na podstawie tabeli Producenta. Poniższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.


USŁUGA CENA BRUTTO
TELEFONY / TABLETY  
Ekspertyza\ diagnoza naprawy odpłatnej - w przypadku braku zgody Klienta na koszty pełnej naprawy 42

Usługa serwisowa (bez części)

70
Transport (w jedną stronę, kurierem)   18,45
LAPTOPY SAMSUNG  
Wymiana oprogramowania 123
Ekspertyza\ diagnoza naprawy odpłatnej - w przypadku braku zgody Klienta na koszty pełnej naprawy 61,50
Usługa serwisowa 135,30
Transport (w jedną stronę, kurierem)   18,45
USŁUGI DODATKOWE  
Transport przesyłek omyłkowo wysłanych do CTDI (np. urządzeń Producentów, których nie obsługujemy) - w obie strony 44,28