Proces rekrutacji

Jak rekrutujemy?

Na początku kontaktujemy się telefonicznie, by uzupełnić informacje zawarte w CV lub zaprosić Cię na rozmowę.
Przygotuj się do spotkania z nami. W zależności od stanowiska, przeprowadzamy testy merytoryczne lub manualne, a wszystko po to, by wyłonić najlepszych kandydatów i dostarczać naszym Klientom usługi o najwyższej jakości.

Przemyśl, co chciałbyś nam powiedzieć o sobie i jak możesz zaprezentować swoje najmocniejsze strony. 

Nasze rady:
  • Zawsze bądź przygotowany, że zapytamy Cię o naszą firmę.
  • Bądź punktualny i pamiętaj o uśmiechu – pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz!
  • Przemyśl sobie pytania, które chcesz nam zadać – z chęcią odpowiemy na nie pod koniec rozmowy. 


Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób zaangażowanych, otwartych na zdobywanie wiedzy i doświadczeń. Podejmujemy współpracę zarówno z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie nowoczesnych technologii, jak również z osobami, które zdobywają pierwsze doświadczenia zawodowe w naszej firmie. 

Prowadzimy także praktyki dla uczniów i studentów szkół technicznych.

Cenimy przede wszystkim chęć doskonalenia i rozwoju, aktywność w zgłaszaniu pomysłów i rozwiązań dotyczących usprawnienia pracy i procesów, umiejętność pracy w zespole, uczciwość i rzetelność.

Sprawdź kogo szukamy

Chcesz do nad dołączyć? 

Wyślij nam swoje CV (z nazwą stanowiska w tytule) na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzanie ich do bazy kandydatów do pracy firmy CTDI Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Logistycznej 7, 05-090 Sękocin Stary w celu przedstawienia mi ofert zatrudnienia. Podstawą przetwarzania jest art. 6, ust. 1, lit. a (zgoda osoby której dane dotyczą) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informacja zwrotna

Po każdym spotkaniu przekazujemy informacje zwrotną wszystkim Kandydatom, niezależnie od wyników rekrutacji. W przypadku decyzji pozytywnej, spotkamy się na kolejnym etap rekrutacji lub od razu zaproponujemy Ci współpracę.