Usługi serwisowe dla Producentów i Operatorów

Usługi serwisowe dla Producentów i Operatorów

 

CTDI współpracuje jako autoryzowany serwis z wieloma światowymi liderami rynku telekomunikacyjnego, wykonując dla ich Klientów naprawy z tytułu gwarancji oraz odpłatne.  Obsługujemy zarówno Producentów, jak i Operatorów.

Specjalizujemy się w obsłudze napraw o dużym wolumenie, gwarantując szybkość i wysoką jakość usług.

  • 95 % napraw kompletujemy w 2 dni robocze,
  • pracujemy na 2 zmiany, z możliwością rozszerzenia obsługi do 3 zmian, zapewniając naszym Klientom stałe wsparcie
  • stosujemy obsługę logistyczną w niestandardowych godzinach – przyjęcia i odbiór przesyłek od 6 do 22


Oferujemy również usługi dodatkowe, wspierające obsługę serwisową, takie jak:
 

  • obsługa Klienta końcowego – zarządzanie procesem kontaktu z Klientem, poprzez rozwiązania takie jak infolinia, rozwiązania na stronie www – m.in. zakładka sprawdź status naprawy,
  • zarządzanie sieciami punktów serwisowych – certyfikowanie punktów serwisowych, audyty jakościowe, współpraca technologiczna przy wykonywaniu napraw niestandardowych,
  • testowanie i diagnostyka nowych produktów wchodzących na rynek oraz wykonywanie drobnych poprawek  i ulepszeń w produktach już wdrożonych (np. wgranie nowego oprogramowania w danej partii produktów).

 

Klientów biznesowych (Producentów, Operatorów), zainteresowanych nawiązaniem współpracy z CTDI, prosimy o kontakt przez poniższy formularz. 

Możliwość obsługi produktów z różnych rynków

Ponad 40 % naszego wolumenu napraw pochodzi od Klientów zagranicznych.


Oddział CTDI w Warszawie posiada doświadczenie w obsłudze Klientów nie tylko z Polski, ale również z rynków zagranicznych. Bliskość portu lotniczego (5 km od siedziby firmy) umożliwia nam sprawną logistykę, nawet w przypadku obsługi dalej położonych krajów. Współpracujemy m.in. z Klientami z Niemiec, Litwy, Estonii, Łotwy, Bułgarii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Serbii, Chorwacji, Słowenii, Rumunii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Malty, Hiszpanii, Portugalii czy Macedonii.

Mapa - rynki zagraniczne obsługiwane przez CTDI

CTDI obsługuje nie tylko polski rynek, wykonujemy naprawy dla Klientów zagranicznych

Należymy do międzynarodowej grupy – CTDI, posiadającej 93 oddziały w 27 krajach na wszystkich kontynentach.

W naszych oddziałach wdrażamy jednolite rozwiązania i procesy. Dlatego możemy kompetentnie i sprawnie obsłużyć nie tylko firmy lokalne, ale również międzynarodowe organizacje i korporacje, zapewniając im wysoką jakość usług i standardów obsługi Klientów na całym świecie. Większość naszych oddziałów wdrożyła normy ISO, zarówno w zakresie jakości, jak i ochrony środowiska. Więcej na ten temat. 

Zapytania biznesowe
WAŻNE! W sprawach związanych z obsługą serwisową pojedynczych urządzeń (wyceny napraw odpłatnych, status naprawy, reklamacje) zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, prosimy o kontakt przez formularz na stronie.
Firma (*) 
Imię i nazwisko (*) 
Adres e-mail (*) 
Telefon
Jestem zainteresowana/zainteresowany:
Serwisem urządzeń elektronicznych
Serwisem VIP
Rozwiązaniami Repair Avoidance
Zarządzaniem powrotami (Returns Management)
Innymi usługami
Uwagi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, umieszczonych powyżej, w celu przygotowania oferty. Podstawą przetwarzania będzie z art. 6, ust. 1, lit. b, przygotowanie oferty przed zawarciem umowy (RODO). Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu nawiązania współpracy, jednak nie dłużej niż 90 dni.